REGISTRACE

Pokud se hlásíte v páru, je nutné, aby každý vyplnil přihlášku sám za sebe. Dokud ti nepřijde potvrzovací email, jsi v pořadníku na waiting listu.

Leader = ten, který v páru vede (zpravidla muž, ale není to podmínkou)
Follower = ten, kdo se v páru nechává vést (zpravidla žena, ale není to podmínkou).

REGISTROVAT SE MŮŽETE KLIKNUTÍM NA PŘÍSLUŠNÝ KURZ – 26. 2. – 31. 3. 2024


ROZVRH

Lekce probíhají v KUPE, Janská 7, 746 01 Opava.

ROZVRH OD 8. 1. – 11. 2. 2024

Pondělí
Lindy Hop 1 Začátečníci 17:30 - 18:30 Tom & Lucka
Collegiate Shag Začátečníci 18:30 - 19:30 Honza & Kája
Lindy Hop 3 Pokročilí 19:30 - 20:30 Luboš & Agnes

Pondělí

  • Lindy Hop 1 Začátečníci Učitelé: Tom & Lucka 17:30 - 18:30
  • Collegiate Shag Začátečníci Učitelé: Honza & Kája 18:30 - 19:30
  • Lindy Hop 3 Pokročilí Učitelé: Luboš & Agnes 19:30 - 20:30

POPIS KURZŮ

LINDY HOP 1 – Nemáš se swingem žádné zkušenosti, nebo ses zúčastnil jen ukázkové lekce? Tak tento kurz je vhodný právě pro tebe! V tomto kurzu tě provedeme základními kroky, ukážeme základní techniku a naučíme tě, jak komunikovat s partnerem v tanci. Na tento kurz zavazuje kurz LH1 pro mírně pokročilé, kde se budeme učit nové a více komplexnější figury, začneme se více soustředit na techniku tance, a budeme opakovat již naučené. Pak tě čeká kurz LH1 pro pokročilé, kde se budeme učit nejen nové figury, ale budeme hlavně hodně protancovávat a kombinovat již naučené. Důležitou náplni tohoto kurzu bude komunikace mezi tanečními partnery, trošku přidáme na tempu a zaměříme se i na otočky.

Kurz Collegiate Shag 1 slouží jako úvod do tance Collegiate Shag, který se tančí na rychlou hudbu, a rozhodně si u něj neodpočineš 🙂 V kurzu tě naučíme základní rytmy, prvky a vlastně vše pro to, abyste si tanec mohli zatančit na tančírně.

LINDY HOP 3 – Během následujících pěti týdnu využijeme zkušenosti nabité z předchozích kurzů. V tomto kurzu se budeme učit hlavně nové variace swingoutu a vysvětlíme ti, jak u tance vypadat ladně a relaxovaně. Zaměříme se taky na komunikaci mezi partnery, ve složitějších figurách, a na technikálie v rámci lead and follow. Na tomto kurzu budeme probírat i nové figury a krokové variace.