REGISTRACE NA PRAVIDELNÉ KURZY

Pokud se hlásíte v páru, je nutné, aby každý vyplnil přihlášku sám za sebe. Dokud ti nepřijde potvrzovací email s platebními údaji, jsi v pořadníku na waiting listu. Leader = ten, který v páru vede (zpravidla muž, ale není to podmínkou), Follower = ten, kdo se v páru nechává vést (zpravidla žena, ale není to podmínkou).

REGISTROVAT SE MŮŽETE KLIKNUTÍM NA PŘÍSLUŠNÝ KURZ
Registrace na kurzy v termínu 14. 11. 2022 až 18. 12. 2022

V PŘÍPADĚ, ŽE BUDEME NUCENI KVŮLI OPATŘENÍM PROTI COVID KURZY PŘEDČASNĚ UKONČIT, BUDE KAŽDÉMU STUDENTOVI VRÁCENA PŘÍSLUŠNÁ ČAST JIŽ ZAPLACENÉHO KURZU

INFORMACE KE KURZŮM

LINDY HOP 1 – MÍRNĚ POKROČILÍ

Kurz plynule navazuje na kurz LH1 – začátečníci. V tomto kurzu tě naučíme nové figury, které jsou již více komplexnější a začneme se soustředit i na techniku tance. Stále se však budeme učit jednodušší variace a pilovat základní kroky.

LINDY HOP 4 – POKROČILÍ

Během následujících pěti týdnu využijeme zkušenosti nabité z předchozího kurzu. Tady se budeme učit hlavně techniku a nové variace swingoutu a vysvětlíme ti, jak u tance vypadat ladně a relaxovaně. Kurz je určen pro všechny, kteří již absolvovali lekce swing outů.

BALBOA

Díky velmi těsné taneční pozici je tanec Balboa obzvláště ideální, když je taneční parket plný. Balboa se tančí na rychlou hudbu a je tedy skvělým doplňkem Lindy Hopu či Charlestonu. Balboa šetří jak taneční prostor, tak vaši energii a může díky ní protančit na 100% celý večer. Balboa pro začátečníky je pro každého, kdo tento tanec chce zkusit nebo si zopakovat základy. Není třeba mít žádné taneční zkušenosti, i když základy Lindy Hopu nebo jiného tance se hodí.