REGISTRACE NA PRAVIDELNÉ KURZY

Pokud se hlásíte v páru, je nutné, aby každý vyplnil přihlášku sám za sebe. Dokud ti nepřijde potvrzovací email s platebními údaji, jsi v pořadníku na waiting listu. Leader = ten, který v páru vede (zpravidla muž, ale není to podmínkou), Follower = ten, kdo se v páru nechává vést (zpravidla žena, ale není to podmínkou).

REGISTROVAT SE MŮŽETE KLIKNUTÍM NA PŘÍSLUŠNÝ KURZ
Registrace na kurzy v termínu 22 5. 2023 až 25. 6. 2023


INFORMACE KE KURZŮM

LINDY HOP 2

Po absolvování všech úrovní kurzu LH1 jsi připraven pro kurz Lindy Hop 2. V tomto kurzu se naučíš klíčovou figuru s názvem „Swing Out“. Právě této figuře, její technice a variacím se budeme v tomto kurzu věnovat nejvíce. Pro pokračování v dalších kurzech je zvládnutí swingoutu klíčové.

CHARELSTON 3 – POKROČILÍ

Tento kurz navazuje na Charleston 3. V tomto kurzu se budeme učit nové figury a složitější variace charlestonu. Jedná se o párový tanec.

LINDY HOP 4

Během následujících pěti týdnu využijeme zkušenosti nabité z předchozího kurzu. V této vlně se zaměříme na víceméně známé figury a jak je spolu elegantně kombinovat. Cílem kurzu bude rozšířit váš taneční repertoár a využít více váš potenciál na tančírnách. Kurz je určen pro všechny, kteří již absolvovali lekce swing outů a nebo prošli všemi kurzy Lindy Hop 1-3.