Jeden kurz trvá pět týdnů a každá lekce má 60 minut. Jednotlivé kurzy se skládají ze tří úrovní, které na sebe navazují (LH 1 – začátečníci – mírně pokročilí – pokročilí, LH 2 – začátečníci – mírně pokročilí – pokročilí, LH 3 …..), nebo z tématických kurzů (sólo, charleston….). Mezi některými vlnami kurzů bude týden pauza, kterou můžete využít na trénování či soukromé lekce (informace u lektorů). Nové kurzy začínají dle harmonogramu níže. Den a přesný čas vašeho kurzu můžete nají v sekci ROZVRH.

Plán kurzů na 1. semestr 2022:
1. vlna 17.1. – 20.2.
2. vlna 28.2. – 3.4.
3. vlna 11.4. – 22.5. (18.4. lekce nebudou, Velikonoční pondělí)
4. vlna 23.5. – 26.6.

Cena jednoho kurzu (5 lekcí) je 700 Kč. Kurz lze platit v hotovosti na první lekci, nebo převodem na účet před začátkem kurzu. Informace s platebními údaji vám přijdou v potvrzovacím mailu o registraci. Pokud se některé lekce nemůžete zúčastnit, je možné si ji nahradit v jiném, právě probíhajícím kurzu. Kurzovné za zmeškané lekce nevracíme.

Cena soukromé lekce je 400 Kč/osoba/lektor/hodina, 700 Kč/pár/lektor/hodina. Dotazy na soukromé lekce posílejte na mail info@swingopava.cz.

Na kurzy se můžete hlásit v páru, ale i bez partnera, nějakého vám zkusíme najít. Přihlášky v páru však budou mít při registracích přednost. A jelikož je swing převážně párový tanec, v průběhu každé lekce se střídají partneři. Zaregistrovat na lekce se můžete v sekci REGISTRACE.

Obléct si můžete co chcete. Nejdůležitější je, aby vám bylo zvolené oblečení pohodlné a cítili jste se v něm dobře. Nejvhodnější obuví jsou měkké plátěné tenisky.

Místo konání kurzů je v gymnastickém sále sportovní haly Slezského gymnázia. Sál najdete na adrese Zámecký okruh 475/6a, 746 01 Opava. Mapu s konkrétním místem konání lekcí najdete v sekci KONTAKT.


Svou registrací na kurzy souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Informace ZDE.