Swingový ples v Opavě

Přijďte zažít atmosféru tančírny jako v newyorském Harlemu ve 20.- 40. letech minulého století.

Swing Troppau vám nabídne nahlédnout pod pokličku, jak to vypadalo na swingové tančírně ve 20tých letech v newyorském Harlemu. Na plese bude hrát živá swingová kapela Blue Revue, uvidíte několik tanečních vystoupení, můžete se zapojit do taneční soutěže, budete mít možnost pořídit si nějaký stylový módní kousek v našem vintage šatníku nebo ochutnat nějakou dobrůtku za našeho sladkého baru.

REGISTRACE NÍŽE


NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT…

KAPELA BLUE REVUE

Martin, Matěj, Čeněk a Milan, to je swingová kapela BLUE REVUE hrající swing od 20. let po současnost. Ve složení saxofon, klavír, basa a bicí jsou dokonalou volbou pro náš swingový ples Swing Troppau 2024.

MINI LEKCE SWINGU

Lektoři z taneční školy Swing Opava si pro vás během plesu připraví krátkou lekci swingového tance Lindy Hop. Lekce bude určena především pro začátečníky nebo pro ty, kteří už dlouho netančili. Zapojit se samozřejmě můžou i zkušenější tanečníci 🙂

TANEČNÍ VYSTOUPENÍ

Na plese se můžete těšit na taneční vystoupení, které si pro vás připraví lektoři a studenti z taneční školy Swing Opava. Bude to jejich úplně první veřejné vystoupení, tak jim držte palce.

TANEČNÍ SOUTĚŽ

V rámci večera nás čeká taneční soutěž. Kdokoli z vás se může do soutěže přihlásit v rámci registrací na ples a zatančit svou vlastní swingovou choreografii nebo vlastní verzi nějaké slavné choreografie.

VINTAGE KOUTEK A FOTOKOUTEK

V prostorách plesu najdete také módní vintage koutek se stylovým swingovým oblečením. Pokud vám něco padne do oka, můžete si svůj úlovek rovnou odnést domů. Pro ty hravé z vás bude připraven i samoobslužný fotokoutek, u kterého se můžete pořádně vyřádit.

SLADKÝ BAR

Čeká vás také sladký bar, který si pro vás připraví studenti z komunity Swing Opava. Těšit se můžete na sladké dorty či rolády, tartaletky, makronky a také na slané pečivo a spoustu dalšího. Mňam!


REGISTRACE

REGISTRACE NA WORKSHOP A PLES JE JIŽ UZAVŘENA